Starostwo Powiatowe Powiat Pilski
Starostwo Powiatowe

Miasto Piła

W XII Ogólnopolskich Regatach o Puchar Starosty Człuchowskiego żeglarze z  ” Wodniaka” zaprezentowali się dobrze. Regaty rozegrano w klasach 420, Optimist do lat 11 grupa B i Optimist od 12 – 15 lat grupa A. Pierwszy raz w historii naszego klubu startowaliśmy w klasie 420. Nasza Załoga w składzie Wiktor Ratajczak i Radosław Kosik „ upłynęła” piąte miejsce. Mimo, iż  żeglowali na dość wysłużonym sprzęcie zebrali wiele pochlebstw od kolegów z trasy regat za duże umiejętności  i sportową walkę do końca  każdego wyścigu. Natomiast klasa Optimist zaprezentowała się wybornie. W najstarszej grupie A  miejsce II zajął Grzegorz Michalski, a miejsce III Marta Kreczmer. W grupie B  Natalia Kosik stanęła na II miejscu podium, kolejni nasi zawodnicy uplasowali się: VI miejsce Jakub Pudłowski , IX miejsce Ola Pązik, X miejsce Paweł Radeberg.  Gratuluję wszystkim dobrych startów i życzę odpowiedniego wiatru w najbliższych regatach 6-7. września w Pucharze Pilskiego OZŻ w Chodzieży i Regatach o Puchar Wójta Gminy Rychnowy .